Collection: Fruit

26 products
  • Bananas
    Regular price
    from $0.75
    Sale price
    from $0.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pear Packham
    Regular price
    from $1.50
    Sale price
    from $1.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawberry
    Regular price
    $6.50
    Sale price
    $6.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Pink Lady
    Regular price
    from $1.25
    Sale price
    from $1.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lemons
    Regular price
    from $0.80
    Sale price
    from $0.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pineapple
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mandarine
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Gala
    Regular price
    from $1.15
    Sale price
    from $1.15
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kiwifruit
    Regular price
    $0.89
    Sale price
    $0.89
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Granny Smith Lge
    Regular price
    from $1.20
    Sale price
    from $1.20
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rock Melon
    Regular price
    from $2.50
    Sale price
    from $2.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Orange Juicing
    Regular price
    $6.50
    Sale price
    $6.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Water Melon Seedless
    Regular price
    from $4.00
    Sale price
    from $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Juicing
    Regular price
    $3.95
    Sale price
    $3.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blueberries
    Regular price
    from $4.50
    Sale price
    from $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Limes
    Regular price
    from $2.00
    Sale price
    from $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grapefruit Ruby Red
    Regular price
    from $1.25
    Sale price
    from $1.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Honeydew Melon
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Orange Navel Lg
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Red Delicious Lg
    Regular price
    from $1.15
    Sale price
    from $1.15
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rhubarb
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Gala
    Regular price
    $6.95
    Sale price
    $6.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pawpaw Red
    Regular price
    $12.99
    Sale price
    $12.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Pink Lady Small
    Regular price
    $4.90
    Sale price
    $4.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pawpaw Yellow
    Regular price
    $12.99
    Sale price
    $12.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mango KP
    Regular price
    $0.00
    Sale price
    $0.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out